Lekarze Zabrze

Urolog

NZOZ SILESIA
ulica Wolności 124
41-800 Zabrze

Trafiłam do dr z synkiem na pogotowie chirurgiczne z urazem. Lekarz który się nie spieszy. Sprawdził dokładnie historie choroby. Obejrzał zdjęcia z wcześniejszych badań. Zainteresował się pacjentem i jego historia. Przedstawił swoją opinię i wytłumaczył ją. Zbadał dziecko co w tych czasach jest rzadkością, często lekarze nawet nie wstają od biurka. Miał podejście do dziecka, mój syn zazwyczaj jak zobaczy biały kitel ucieka a w lekarza był wpatrzony jak w ...
Opinia dodana przez: Lisa

dr n. med. Grzegorz Mazur

Neurolog

ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Bardzo dobry, kompetentny specjalista o dużym doświadczeniu, kulturze osobistej i empatii. Bardzo dokładny. Cierpliwie tłumaczy pacjentowi wyniki badań, wnioski z przeprowadzonej konsultacji i zalecenia. Lekarz w najwyższym stopniu godny polecenia.
Opinia dodana przez: Andrzej C

lek. dent. Jacek Szybalski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Dentystyczne "MEDI-DENT" Urszula Szybalska
Jana Karłowicza 5
41-800 Zabrze

Szczerze polecam Pana Doktora. Ma w sobie niesamowitą cierpliwość do tłumaczenia i dba, aby wszystko co mówił było zrozumiałe. Największą zaletą Pana Doktora jest moim zdaniem kompleksowe podejście do pacjenta, ponieważ zwraca uwagę na dosłownie wszystko - wykrywa nie tylko próchnicę, ale też dostrzega inne, ważne dla zdrowia aspekty. W ten wysłanie sposób dorobiłam się aparatu ortodontycznegi, ponieważ bardzo bolały mnie stawy, a Pan doktor zdiagnozował wadę zgryzu :) leczy ...
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Jolanta Porębska

Gastroenterolog dziecięcy

NZOZ Almed
Pl. krakowski 10 Zabrze
41-800 Zabrze

Polecam z całego serca. Przesympatyczna Pani Doktor z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta.

lek. dent. Mariusz Karski

Ortodonta, Protetyk

ulica Pawliczka 10/2
41-800 Zabrze

Najlepszy z najlepszych......wspaniały lekarz i człowiek - budzący zaufanie , bardzo miły i sympatyczny . Gabinet i wyposażenie na "szóstkę " Pacjent jest przyjmowany dokładnie o tej godzinie na którą był umówiony . Poleciłabym p.doktora wszystkim znajomym . Sama jestem pacjentką p. Karskiego od kilkunastu lat.
Opinia dodana przez: krystynka47

lekarz Bogusław Ryfiński

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
Marii Curie-Skłodowskiej 9
41-800 Zabrze

Zabrze, rok 1992. Październik. Dzięki Panu, mój tato cieszył się życiem przez kolejnych 28 lat . By passy w Pana rękach zdziałały cuda niczym skrzydła u Anioła. Dziękuję całemu zespołowi historycznych ,, Bogów,, prof.:Relidze*, Zembali*, Bochenkowi i Panu dr R. Cichoniowi.
Opinia dodana przez: Anet

lekarz Jerzy Zdrzałek

Centrum Medycyny Sportowej-CMS Sp. z o. o.
ulica Brzechwy 2/1
41-807 Zabrze

Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Ryszard Zbroński

Urolog

3 Maja 62
41-800 Zabrze

To była moja pierwsza wizyta u lekarza z tej dziedziny. Planowałem skorzystać z wizyty w gabinecie na ulicy Barlickiego w Gliwicach, ale naczytałem się tyle negatywnych opinii o lekarzach tam pracujących i o samej placówce, że zrezygnowałem i w ogóle odechciało mi się iść do lekarza urologa. Niestety mój problem często dawał o sobie znać, więc postanowiłem jednak pójść. Szukałem i znalazłem. Dr Ryszard Zbroński, specjalista urolog, specjalista chirurg. Przyjmuje ...
Opinia dodana przez: marcinek SG

lekarz Krzysztof Majchrzak

Neurochirurg

ul. Bohaterów Warszawskich 4/2
41-800 Zabrze

Przy pierwszej wizycie doktor po obejrzeniu rezonansu postawił diagnozę operacja, byliśmy z żoną przerażeni lecz doktor spokojnie wyjaśnił na czym polega zabieg i co się z tym wiąże.Po rehabilitacji mogłem wrócić do pracy. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Joanna Warmuzińska-Kryszak

ulica Pawliczka 10/2
41-800 Zabrze

Leczę się u P.Doktor od 10 lat i widzę że swój czas poświęca nie tylko na zarabianie pieniędzy ale i na rozwój technik swojej pracy i własnych możliwości. Widać to poprzez zmieniające się przez lata metody leczenia i proponowane rozwiązania. Szerokie podejście do problemu, przemyślane i świadome leczenie.

dr n. med. Wojciech Rokicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Medyczne S.C. "Vena"
ulica Stalmacha 7
41-800 Zabrze

Pan Doktor Rokicki jest jednym z Najlepszych fachowców w dziedzinie okulistyki. Wymagający ale rzeczowy dokladny to cenię. Cieszę się że trafiłem w tzw 10 i poznałem takiego specjalistę. Najlepsze jest to że posiada mega talent wiedzę i jest mega (facetem). Mogę polecić osobę Doktora każdemu. Dziekuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Marek Winiarski

dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek

Szpital
Wolności 338B
41-800 Zabrze

Wspaniała Pani doktor, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność, lekarz godny polecenia. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być pacjentka Pani doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Kamiński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia Lekarska "Mikulczyce"
Tarnopolska 80
41-807 Zabrze

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina
Pani Doktor leczyła mnie kilka lat i bardzo dobrze prowadziła kilkuletnie leczenie i rechabilitację strun głosowych po obustronym porażeniu nerwów wstecznych, po leczeniu chirurgicznym raka tarczycy.Dzięki Doktor Dwornickiej mówię i już tak często nie mam ataków duszności , no i potrafię opanować panikę lęku jaki ogarnia człowieka w czasie duszności i niewydolności oddechowej.Dr Dworncka to wspaniały lekarz-foniatra i polecam każdemu choremu leczenie właśnie u Niej.

lekarz Grzegorz Niepsuj

Pulmonolog, Internista

De Gaulle''a 79/4
41800 Zabrze

Bardzo dobry doktor , świetny specjalista od płuc i w ogóle, leki które przepisuje są bardzo dobre. Jest lekarzem którego cechuje mądrość i rozwaga

lek. dent. Marta Węgiel-Mandrak

Szpital
Wolności 338B
41-800 Zabrze

Witam, po wielu perypetiach z niezbyt udanym uzębieniem (wina rodziców nie moja:), prześwietleniach, reklamacjach wylatujących plomb, trafiłam w końcu do Pani dr Mandrak. Myślę, że za rekomendację wystarczy to, iż jestem "jej wierna" od 8 lat. Pani dr jest osobą miłą, uprzejmą, konkretną i niezwykle kompetentną. Serdecznie polecam Opiniodawca- zadowolony i mogący się śmiało uśmiechać- klient :)
Opinia dodana przez: Opiniodawca

lekarz Michał Pasierbek

Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej
3-go Maja 13-15
41-800 Zabrze

Polecam doktora Michała, to bardzo dobry chirurg z podejsciem do dziecka jak i rodzica. Wszystko zawsze jest świetnie wytłumaczone, nie owija w bawełnę, mówi szczerze jak jest. Jest to prawdziwy lekarz z powołaniem do tego zawodu. Zajmuje się Naszym synem od urodzenia.
Opinia dodana przez: Sabina

dr n. med. Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

W dzisiejszej medycynie co raz trudniej jest leczyć pacjenta a szczególnie wtedy kiedy ma przewlekle schorzenie a na dodatek jest dzieckiem. Już jakiś czas lecze się u Pana doktora razem z moim 8 letnim synem. Wcześniej ja i mój syn mieliśmy duże - podkreślam duże problemy z gardłem, a mój wtedy 3 letni syn dodatkowo problemy z nawracjącym suchym i duszącym kaszlem oraz świstami w nocy........ Byliśmy bardzo mocno zaniepokojeni ...

dr n. med. Tomasz Wielkoszyński

Choroby zakaźne

prywatny
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Profesjonalne podejście do diagnostyki i leczenia, wszystkie zalecenia szczegółowo omówione, wyjaśnione. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jest niezwykle dociekliwy i skuteczny w stawianiu diagnozy a także prowadzeniu leczenia wg najnowszych badań naukowych. To szczęście mieć możliwość korzystania z jego opieki.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Ewa Korzeniowska-Kumaszka

Dubiela 3a lok. 2
41-800 Zabrze

Chodzę do pani doktor już od prawie 5 lat. Zdobyła moje zaufanie tym, że jako pierwsza do mojej ostrej infekcji (którą leczono wcześniej "na oko") podeszła profesjonalnie. Zleciła wszystkie potrzebne badania i mogłam zostać leczona na konkretną przypadłość. W końcu się wyleczyłam, później chodziłam już kontrolnie na badania i cytologię, teraz prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem nadal bardzo zadowolona. Zawsze zostaję przyjęta z uśmiechem, a pani doktor odpowiada na ...